«Qəbələ» komandaları final mərhələsində - Təqvim
Xəbərlər / 23 Aprel 2013 | 07:05149
«Qəbələ» komandaları final mərhələsində - Təqvim

U-11 Liqası, "Coca-Cola U-13 Liqa" və U-14 Liqasının final mərhələsinin püşkatma mərasimi keçirilib. Şimal Qərb və Qarabağ Regionu üzrə ilkin mərhələni uğurla başa vuran U-11, U-13 və U-14 komandalarımız final mərhələsinə vəsiqə qazanmaqla medallar uğrunda mübarizəyə qoşulublar. Sizi püşkatmanın nəticələri ilə tanış edirik.

U-11 Liqası - Final mərhələsi

I tur 29.04.2013 

Bakı FK - TİM (Gəncə) 

Qarabağ FK - Sumqayıt PFK

Vətən RİOEUG - Daşqın FK 

UGİM (Ağstafa) - Füzuli 

İnter PİK - Xəzər Lənkəran 

Qəbələ FK - Şərur 

Neftçi PFK - Xızı

Astara – MKT-Araz


II tur 30.04.2013

Xızı – MKT-Araz 

Neftçi PFK - Astara 

Xəzər Lənkəran - Şərur

İnter PİK - Qəbələ FK 

Daşqın FK - Füzuli 

Vətən RİOEUG - UGİM (Ağstafa) 

TİM (Gəncə) - Sumqayıt PFK 

Bakı FK - Qarabağ FK


III tur 01.05.2013


UGİM (Ağstafa) - Daşqın FK

Füzuli - Vətən RİOEUG

Qarabağ FK - TİM (Gəncə)

Sumqayıt PFK - Bakı FK

Astara - Xızı

MKT-Araz - Neftçi PFK

Qəbələ FK - Xəzər Lənkəran

Şərur - İnter PİK


1/4 final - 02.05.2013

1/2 final - 03.05.2013

III yer uğrunda oyun - 05.05.2013

Final - 05.05.2013


U-13 Liqası - Final mərhələsi 


I tur 06.05.2013 

İnter PİK - Qəbələ FK 

Neftçi PFK - Sabirabad

Bakı FK - Çinar Gəncə 

UGİM Naxçıvan - UGİM (Ağstafa)

Əlincə FK - Xəzər Lənkəran FK 

UGİM (Mingəçevir) - Sumqayıt FK

Qarabağ FK - MKT-Araz 

Masallı - Xaçmaz


II tur 07.05.2013 

Çinar Gəncə - UGİM (Ağstafa) 

Bakı FK - UGİM Naxçıvan 

Qəbələ FK - Sabirabad 

İnter PİK - Neftçi PFK

Xəzər Lənkəran FK - Sumqayıt FK 

Əlincə FK-UGİM (Mingəçevir)

MKT-Araz - Xaçmaz 

Qarabağ FK - Masallı


III tur 08.05.2013 

UGİM (Mingəçevir) - Xəzər Lənkəran FK

Sumqayıt FK - Əlincə FK

Masallı - MKT-Araz

Xaçmaz - Qarabağ FK

Neftçi PFK - Qəbələ FK

Sabirabad - İnter PİK

UGİM Naxçıvan - Çinar Gəncə

UGİM (Ağstafa) - Bakı FK


1/4 final - 09.05.2013

1/2 final - 10.05.2013

III yer uğrunda oyun - 12/05/2013

Final - 12.05.2013


U-14 Liqası - Final mərhələsi


1/8 final 05.05.2013 

Qarabağ FK - Astara 

Lokomotiv - MKT-Araz

Neftçi PFK - UGİM (Mingəçevir) 

İnter PİK - Batabat 

Bakı FK - Tim (Gəncə) 

Qəbələ FK - Quba OK 

Kəpəz PFK - Sumqayıt PFK

Xəzər-Lənkəran FK - Şirvan


07.05.2013

Astara - Qarabağ FK

MKT-Araz -  Lokomotiv

UGİM (Mingəçevir) - Neftçi PFK

Batabat - İnter PİK

Tim (Gəncə) - Bakı FK

Quba OK - Qəbələ FK

Sumqayıt PFK - Kəpəz PFK

Şirvan - Xəzər-Lənkəran FK


1/4 final

10.05.2013. İlk oyunlar

13.05.2013. Cavab oyunları


1/2 final

16.05.2013. İlk oyunlar

19.05.2013. Cavab oyunları

3-cü yer uğrunda oyun 22.05.2013

Final 22.05.2013